Naciągany sufit montaż dla wykonawców

Jesteś przedsiębiorcą? Sprzedajesz rozwiązania budowlane i wykończeniowe? Chcesz poszerzyć swoją ofertę? A może chcesz wprowadzać na rynek innowacyjne rozwiązania? Wystarczy zostać dystrybutorem sufitów napinanych Alteza. Oferujemy markowy i sprawdzony produkt, profesjonalne wsparcie i nieograniczone możliwości.

Wybierz swój typ współpracy z nami:

I. Firma wykonawcza montaż sufitów napinanych:

Oferta przeznaczona jest dla mikro i małych firm z branży budowlanej i wykończenia wnętrz oraz osób, które chcą rozszerzyć wachlarz swoich usług i przy tym osiągnąć znaczący dochód. Tym firmom proponujemy współpracę na zasadzie dystrybucji naszych materiałów i montażu sufitów napinanych u klienta końcowego. Nasz system montażu jest czysty co oznacza, że wystarczy przesunąć meble a nie liczyć się z remontem i brudem temu towarzyszącym. Oznacza to że sufit możemy założyć w kilka godzin zostawiając całkowity porządek.

W tym celu należy ukończyć szkolenie z montażu sufitów napinanych. Osoba przeszkolona otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia i uzyskuje statut dystrybutora, nabywa materiały po cenach hurtowych i tym samym zarabia na usłudze montażu sufitów napinanych. Alteza nie sprzedaje sufitów bezpośrednio do klientów indywidualnych, więc przejście szkolenia to jedyny sposób aby móc zamawiać nasze produkty.

Dla przykładu przedstawiamy porównanie możliwości zarobku na montażu sufitów napinanych:

TABELA PORÓWNAWCZA OBRAZUJĄCA MOŻLIWOŚCI ZAROBKU NA MONTAŻU SUFITÓW NAPINANYCH W POMIESZCZENIU 20m2

SUFIT GIPSOWO - KARTONOWY SUFIT NAPINANY ALTEZA
CENA DLA KLIENTA KOŃCOWEGO 2000 PLN - Czas montażu - 5 dni. CENA DLA KLIENTA KONCOWEGO - 2000 PLN - Czas montażu 1 dzień
Czas Rodzaj prac Czas Rodzaj prac
Dzień pierwszy Zabezpieczenia pomieszczenia foliami Dwie i pół godziny Wkręcenie profili po obwodzie
  Konstrukcja krzyżowa oraz przykręcenie płyt kartonowo gipsowych Dwie godziny Przygotowanie stelaży pod źródła światła i montaż przewodów
  Rozprowadzenie przewodów nad konstrukcją Trzy godziny Montaż sufitu oraz halogenów
  Uzupełnienie łączeń między płytami i przy ścianie    
Dzień drugi Nałożenie pierwszej warstwy gładzi    
Dzień trzeci Nałożenie drugiej warstwy gładzi    
Dzień czwarty Nałożenie warstwy finiszowej    
Dzień piąty Wyszlifowanie i zagruntowanie    
  Dwukrotne malowanie    
  Zamontowanie halogenów oraz żyrandola    
Cena materiałów - taka sama
Zarobek - taki sam

Jak widać, przy montażu sufitów napinanych zarobimy w tym samym czasie znacznie więcej.

II. Punkt sprzedaży i montażu sufitów napinanych:

Oferta przeznaczona jest dla małych i średnich firm posiadających doświadczenie sprzedażowe oraz lokal i chcących budować od początku nową gałąź biznesu. Wymagany jest wkład finansowy pozwalający na organizację ww. punktu sprzedaży. Nie ma szczególnych wymogów co do lokalizacji czy powierzchni punktu. Na początek firma otrzymuje materiały reklamowe, materiały do aranżacji oraz wsparcie marketingowe. Informacja o punkcie sprzedaży umieszczana jest na stronie alteza.pl, dodatkowo firma otrzymuje e-mail adres w domenie @alteza.pl. Jednocześnie wszystkie zapytania wpływające do naszego głównego biura z terenu działania punktu są przekazywane bezpośrednio do punktu sprzedaży.

III. Trzeci rodzaj współpracy – Salon sprzedaży sufitów napinanych:

Współpraca na zasadzie franczyzy, polegająca na organizacji salonu sprzedaży Alteza. W tym przypadku firmy wykonawcze/ montażowe z podległego terenu będą pracować na rzecz franczyzobiorcy.