Pracownik produkcji sufitów napinanych

Doświadczenie nie jest wymagane ale mile widziane. Stawiamy na ludzi, niebojących się nowych wyzwań oraz chcących nauczyć się czegoś nowego i szukających stabilności w zatrudnieniu.
Miejsce pracy: Łódź (Teofilów)

Oczekiwania:
– zdolności manualne,
– umiejętność pracy w zespole,
– umiejętność dobrej organizacji pracy,
– sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.
Mile widziane:
– prawy jazdy kat.B,
– umiejętność pracy przy komputerze,
– doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej,

Obowiązki:
– krojenie folii,
– łączenie folii w powłoki,
– kontrola jakościowa wykonywanych produktów,
– przygotowywanie (kompletowanie) produktów do wysyłki,
– utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i przestrzeganie przepisów BHP,

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od umiejętności i wyników,
– szkolenia niezbędne do osiągnięcia wysokich kwalifikacji,
– dobrą atmosferę pracy,
– ubezpieczenie grupowe.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALTEZA Sp. z o.o. w Łodzi dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”
Zastrzegamy sobie możliwość do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.