Dla projektantów

sufity napinane

 

Jesteś projektantem wnętrz lub architektem?

 

Odkryj nowe produkty i zarabiaj razem z nami!

Wprowadź swoje projekty na wyższy poziom i wykorzystaj niekonwencjonalne możliwości jakie oferuje technologia sufitów napinanych. Skorzystaj również z naszych tapet strukturalnych z indywidualnym nadrukiem, aby pokazać

unikatowy charakter projektowanej przestrzeni.

Dzięki przygotowanemu przez nasza firmę Programowi Partnerskiemu możesz zarabiać wykorzystując w swoich projektach nasze produkty.

 

Sufit napinany o niesamowitych właściwościach

Sufity napinane to niezwykle wszechstronne rozwiązanie, które nie tylko zapewnia estetyczne wykończenie pomieszczeń, ale także oferuje możliwość aranżacji nietypowych kształtów, dodając przestrzeniom unikalnego charakteru. Dzięki elastycznym właściwościom materiału używanego do wykonania sufitów napinanych,  możliwe jest uzyskanie różnorodnych form i kształtów, których stworzenie w technologii zabudowy G-K byłoby czasochłonne, drogie w implementacji, a niejednokrotnie nawet niemożliwe

 

Tapety strukturalne z indywidualnym nadrukiem!

Tapety strukturalne z indywidualnym nadrukiem to niezwykle atrakcyjna forma aranżacji ścian, która pozwoli nadać przestrzeni unikatowego charakteru. Nasze tapety drukowane są na podłożach winylowych w technologii druku UV co zapewnia im odporność na ścieranie oraz na wilgoć. Takie cechy pozwalają na łatwe utrzymywanie czystości i montaż tapet również w takich miejscach jak kuchnia czy łazienka.

Dzięki tapetom Alteza z indywidualnym nadrukiem, można stworzyć wyjątkowe aranżacje, które odzwierciedlają indywidualny gust i preferencje klienta. Możliwość wykorzystania własnych zdjęć, grafik czy wzorów dają nieograniczone możliwości twórcze, umożliwiając stworzenie wnętrza o unikalnym charakterze i atmosferze. Jest to produkty, który stanowi idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają nietuzinkowego i personalizowanego wykończenia ścian.

 

Program partnerski – główne założenia

– Skierowany do projektantów i architektów
– Wysokie stawki prowizyjne za sprzedany produkt
– Współpraca na zasadzie zakupu po cenach hurtowych i sprzedaży detalicznej lub prowizji za sprzedaż
– Realne urozmaicenie Twojego portfolio projektowego
– Umowa partnerska
– Najwyższej jakości produkty spełniające wszystkie normy prawa budowlanego
– Szkolenia produktowe dla projektantów i architektów (on-line lub tradycyjnie w naszym centrum szkoleniowym w Łodzi)

Zainteresowała Cię możliwość współpracy z nami? Napisz lub zadzwoń i poznaj szczegóły Programu Partnerskiego

Opiekun Programu Partnerskiego

Piotr Wróblewski
tel: +48 730 006 061
e-mail: piotr.w@alteza.pl