Doradca techniczno handlowy

Wymagania:
– podstawowa wiedza z zakresu wykończenia wnętrz,
– doświadczenie w kontaktach z klientem oraz w sprzedaży bezpośredniej,
– umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
– wysoki poziom kultury osobistej,
– dobra znajomość obsługi komputera,
– prawo jazdy kategorii B (wymóg konieczny).

Obowiązki:
– samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych, budowanie sieci sprzedaży,
– sprzedaż produktów i usług firmy (sufity napinane),
– doradztwo i dopasowanie oferty sprzedażowej,
– negocjowanie warunków współpracy z klientami B2C i B2B,
– dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Oferujemy:
– szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
– elastyczne godziny pracy,
– niezbędne narzędzia (telefon, notebook, samochód),
– elastyczna forma zatrudnienia – do wyboru: umowa o pracę lub umowa współpracy B2B w przypadku samozatrudnienia,
– przejrzyste warunki współpracy,
– atrakcyjne wynagrodzenie bez górnego pułapu prowizyjnego,
– ubezpieczenie grupowe.

Wynagrodzenie:
Podstawa oraz premia uzależniona od wyników sprzedaży.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALTEZA Sp. z o.o. w Łodzi dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”  Zastrzegamy sobie możliwość do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.