Dyrektor zarządzający

Oczekiwania:
– doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku z analogicznym zakresem obowiązków,

– wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru: administracji/zarządzania/zarządzania biznesem/prawnicze/ekonomiczne),

– udokumentowane, poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w optymalizacji procesów (mile widziane w firmie produkcyjnej/ branży budowlanej/ wykończenia wnętrz),

– orientacja na rozwój,

– otwartość i optymizm,

– ponadprzeciętne: komunikatywność, zdolności przywódcze, organizacyjne i interpersonalne,

– umiejętność dobrej organizacji pracy, analityczny umysł, zorientowanie na rozwiązywanie problemów i podejmowanie wyzwań,

– komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Główne obowiązki na stanowisku:
– przegląd zasad organizacji pracy i komunikacji w firmie w tym dotyczących usprawnień, rozwoju i optymalizacji procesów,
– współtworzenie atmosfery pracy sprzyjającej zaangażowaniu i wysokiej motywacji pracowników,
– planowanie i mierzenie efektywności procesów i działań podejmowanych przez firmę,
– monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży,
– przyczynianie się do ciągłego rozwoju firmy poprzez proponowanie pomysłów i wprowadzanie uzgodnionych zmian.

Oferujemy:

  • – długofalową współpracę oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ kontrakt B2B,
  • – atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • – szkolenia niezbędne do podnoszenia kwalifikacji,
  • – możliwość kreacji środowiska pracy,
  • – przyjazne warunki pracy w tym najlepszą atmosferę pracy (brak minusów środowiska korporacyjnego),
  • – elastyczne godziny pracy,
  • – możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALTEZA Sp. z o.o. w Łodzi dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”
    Zastrzegamy sobie możliwość do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Miejsce pracy: Łódź (Teofilów)